Bloody Screaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bloody Screaming

Welcome in my world...a world full whith blood
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Efort sau lene?!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 7:25 pm

-Nu zau...
Il privi cateva clipe pe blond din cap pana-n picioare.Poate iar sfarsea cu o cine stie gluma din partea lui,asa ca nu prea dorea sa se avante cu capul inainte.Tosui...
-Si tu ai de gand sa participi la acest....Concurs?
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 7:28 pm

-Da,spun eu catre el punandu-mi albele mani la ceafa si mergand catre club.Vin-o cu mine sa vezi afisul .
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 1:32 pm

-Desigur..
Isi scutura cvapul i nsemn afirmativ,urmandul.
"Sa vedem..O suma destul de frumusica..Dar ce-ar avea de castigat daca ar face acest concurs?"
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 3:53 pm

Merg cu el si ii arat afisul clubului si zambesc din coltul apoi merg mai incolo sa imi iau o doza de Pepsi.
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 4:07 pm

Se opri in dreptul afisului,in timp ceincepuse sa citeasca cu atentie.
"Asta o sa fie clar o seara interesanta."
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 5:08 pm

Vin inapoi la el.
-Deci...vi?
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 5:17 pm

-Nu as avea nimic de pierdut..Totusi.
Zambi in coltul gurii insa nu era sigur.Asta se vedea pe chipul sau.
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 5:30 pm

-Eh...oftez.
Beau o gura de Pepsi si merg pe langa el.
-Eu ma duc sa ma mai plimb.
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 5:34 pm

-Prea bine..Hmm
Mai privi inca o data afisul mai apoi isi puse mainile-n buzunar vrand sa se intoarca spre academie.
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 5:38 pm

imi intind man facand catre un stalp cerc de trasmutare desi era un mic portal.Imi iau chitarea din ea si dispare cand o pin pe langa mine...
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 5:42 pm

Roscatul se indeparta rapid,in timp ce-si arunca pachetul de tigari,inca plin.Ofta,ajungand in scurt timp din nou langa teren asteptand sa vina seara,vazand ca profesorul nu mai aparuse pana la urma.
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 5:51 pm

[Seara]

Imbracat destul de simplut ,cu parul prins cu tigarea in gura,blugi taiati la genunchi ,un maieu negru si o geaca de piele tot neagra cu un vultur pe spate.
Privesc afara ,un lung sir era acolo ,dar stiam ca exista o intrare in spate ,asa ca am mers acolo...
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 5:57 pm

Roscatul dabia ajunsese in fata clubului privind pliktisit coada,imbracat intr-o pereche de blugi lungi,de culoarea neagra,sfartecati putin de la trunchi in jos pana la glezna cu inscriptia unui dragon rosu la unul dintre buzunare iar in sus un simplu tricou mulat.Isi trecu mana porin par in timp ce se indrepta incet spre spaspatele clubului,incercand sa gaseasca o cale mai usoara de intrare.
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 6:01 pm

Chiar cand deschid usa il vad pe tip.
-Hei !Vin-o pe aici,spun eu catre roscat.
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 6:03 pm

Nu raspusne,pur si simplu isi indrepta privirea spre el,urmandul mai apoi.Intra dupa blond,privind putin dezorientat in jurul sau insa in acelasi timp cu un suras pe fata.
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 6:37 pm

Intru si ma duc la bar si iau un wiski apoi privesc catre un grup de tipe .
"E timpul sa inceapa..."gandesc eu apoi se aude o sonerie..."Gata"
Las paharul jos si ma duc calm catre o tipa .
Parea ea o adolescenta dar era mai maricica daestul de atragatoare ,dar venisem pentru distractie si succes nu de alta .
https://2img.net/h/i701.photobucket.com/albums/ww19/Haru_69/AhK1_G25546.jpg->tipa numarul 1 .=]]
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 6:54 pm

Il masura din priviri pe blond mai apoi se aproprie de acelasi grup de tipe.Sa actioneze sau nu?Nici macar el nu stia.Lua o gura de vin,mai apoi lasa paharul de-oparte privind una dintre fete.Destul cat sa-ti fure privirile cu fusta scurta de culoare neagra iar un maieu gen bustiera acoperindui doar bustul.Zambi discret in timp ce se aproprie mai mult de ea,parand total din ce in ce mai hipnotizat de parul blond al fetei,vrand parca sa obtina ceva cu orice pret.Fortat sau nu.
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 7:02 pm

Tipa nu mai putea la cat de mult impingeam in ea asa ca am lasat-o moarta si asa era destul de cracanata ,vine alta si ma saruta si se lasa pe pat facandu-mi semn sa o incerc.
https://2img.net/h/i258.photobucket.com/albums/hh245/pinkcraze/sexybrunette.jpg -> numarul 2
Sus In jos
Continut sponsorizat





Efort sau lene?! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
Efort sau lene?!
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bloody Screaming :: Academia :: Terenurile :: Terenul de Sport-
Mergi direct la: