Bloody Screaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bloody Screaming

Welcome in my world...a world full whith blood
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fisa personajului

In jos 
+8
A.Fatman
Mira
Kaname Kuran
Lenoir
J.Taylor
Kisei
Donshirro
Akira
12 participanți
AutorMesaj
Akira
Admin
Akira


Mesaje : 187
Data de înscriere : 27/08/2009

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 10:36 am

Nume:
Prenume:
Varsta:
Orientatii:
Date:
Poza:


Fisa mea:
Nume:Kentaro
Prenume:Akira
Varsta:18
Orientatii:bisex.
Date:dupa ce a participat la un joc foarte pericolos s-a hotarat sa termine de tot cu pericolele.S-a iscris la Silent Academy avand un rol mai special.Restul secret
Poza:
Spoiler:
Sus In jos
https://silent-academy.forumgratuit.ro
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 10:50 am

Nume:Hatzuma
Prenume:Donshirro
Varsta:20
Orientatii:bisexual
Date:O minte criminala desi pasionala , geniu al artei :muzicale si picurale .Stie sa cante la :pian,clarinet,vioara si orga (si cea electronica )plus chitara.Nu prea ii place sa stea cu multa lume , e cam singuratic. Ii place sa bea wisky de calitate cat si vin rosiu si alb de muuulti ani Very Happy. E un tip nu prea elegant dar nici rebel...
Poza:Fisa personajului B81
Sus In jos
Kisei

Kisei


Mesaje : 41
Data de înscriere : 28/08/2009
Localizare : rockoteca :))

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 11:04 am

Nume: Verkiens
Prenume: Kisei
Varsta: 19
Orientatii: bisexuala
Date: Pai, o tanara, prea sentimentala. Ii place sa picteze/sculpteze. Daaa, dulce si fumatoare inraite, combinatie frumoasa.
Poza: avatar \:d/
Sus In jos
J.Taylor

J.Taylor


Mesaje : 26
Data de înscriere : 28/08/2009

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 11:11 am

Nume:Jonathan
Prenume:Taylor
Varsta:24
Orientatii:bi
Date:Fiind un tanar pasionat de muzica & dans are o trupa de dansatori
(2 cu el 3) numita Black I.P.Adora muzica hip hop & rap,desi nu
arata acest lucru foarte mult,nu este zi in care sa nu faca sport,se
mentine in forma.
Trecutul este la fel ca si prezentul,simplu nu cu
multe peripetii,tatal sau fiind un diplomat mama caznica avand o sora
care a murit intr-un accident de masina.
Student la drept,la 25 de ani,urmand sa-si dea masteratul.
Poza:avatar/sign
Sus In jos
Lenoir

Lenoir


Mesaje : 1
Data de înscriere : 28/08/2009

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 11:17 am

Nume:Olimpe
Prenume:Lenoir
Varsta:19
Orientatii:normal
Date: A ramas orfan la varsta de 9 ani.De atunci a mostenit averea familiei Olimpe.
S-a nascut la Paris pe data de 15 noiembrie .Tatal sau a fost francez iar mama sa britanica.
Are o sora care este cu 3 ani mai mica decat el.
Lenoir este instabil emotional ,avand o personalitate schimbatoare uneori si personalitate dubla ,fiind o fire foarte dificila dupa ce a aflat ca este suspectat de epilepsie (boala mintala ).
Poza:avatar
Sus In jos
Kaname Kuran

Kaname Kuran


Mesaje : 1
Data de înscriere : 28/08/2009

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 11:25 am

Nume: Kuran
Prenume: Kaname
Varsta: 21
Orientatii: normal
Date: vampirul pur-sange respectat si temut de toti semenii sai,rece , autoritar ; singura fiinta care-l incita este Yuuki, pentru care ar face absolut orice, se impotriveste chiar si Consiliului Vampirilor.
Poza: avatar
Sus In jos
Mira

Mira


Mesaje : 197
Data de înscriere : 28/08/2009
Varsta : 34
Localizare : In Hell

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 11:35 am

Nume:Munakata

Prenume:Mira

Varsta:15

Orientatii:gay

Date:vei afla pe parcurs:P

Poza:

Fisa personajului Mira1u
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 11:49 am

Nume:Fatman
Prenume:Allexunder
Varsta:19 ani
Orientatii:bisexual
Date:Si-a omorat propriul tata intr-un accident de masina,urcand beat la volan alaturi de el in dreapta soferului fiind tatal,grabinduse spre spitalul unde era mama sa internata,in coma.Insa cu mse spune de fiecare data...Graba strica treaba.Tatal sau a decedat pe loc insa acesta a scapat cu viata incepand sa realizeze ceea ce se intamplase.Un an mai tarziu a murit si mama sa descurcanduse pe cont propriu.Incepe sa se faca raspunzator de moartea ambilor parinti,incepand sa consume in exces tutun.Nu accepta niciodata un refuz,indiferent despre ce se poate pune problema.
Poza: https://2img.net/h/i276.photobucket.com/albums/kk3/yuehimura/I_love_my_girl____by_Sbey-copia.png
Sus In jos
Passion

Passion


Mesaje : 38
Data de înscriere : 28/08/2009

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 2:24 pm

Nume: Sakuma
Prenume: Takumi alias Passion
Varsta: 18
Orientatii: gay
Date: A fugit de acasa la varsta de 16 ani,unde era abuzat sexual de tatal sau vitreg.A fost urmarit de politie pt o crima pe care nu a comis-o.
Poza: avatar
Sus In jos
Justin

Justin


Mesaje : 38
Data de înscriere : 28/08/2009

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 2:53 pm

Nume:Jal
Prenume:Justin
Varsta:19
Orientatii:bisexual
Date:Contactati-mi lenea si poate reusiti sa scoateti ceva.
Poza:av&sig
Sus In jos
M.Mirabela

M.Mirabela


Mesaje : 117
Data de înscriere : 29/08/2009

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeSam Aug 29, 2009 3:09 pm

Nume:Mickford
Prenume:Mirabela
Varsta:19
Orientatii:normala
Date:O fire exploziva, care spune in fata cand nu-i convine ceva. Este eleganta, adorand fustele si cizmele cu toc. Isi tine trecutul secret.
Poza:Fisa personajului Girl17-1
Sus In jos
Rein

Rein


Mesaje : 12
Data de înscriere : 30/08/2009

Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 4:52 pm

Nume: Suhrino
Prenume: Rein
Varsta: 21 ani
Orientatii: normale
Date: Este o fire agitata, niciodata nu sti ce va face, ii place sa se distreze.Ii place sa se dea cu skate-ul, sa deseneze si sa se distreze.
Poza: ava
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fisa personajului Empty
MesajSubiect: Re: Fisa personajului   Fisa personajului Icon_minitime

Sus In jos
 
Fisa personajului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bloody Screaming :: Inregistrare :: Fisa inregistrare-
Mergi direct la: