Bloody Screaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bloody Screaming

Welcome in my world...a world full whith blood
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mirabela's room...

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 2:26 pm

-Mdah..mersi.Multumita?!
Lua cureaua legando iemdiat in jurul trunchiului.Intoarse spatele intorcanduse iar spre usa,vrand sa pelce.Ce putea sa mai faca acolo?In primul rand sigur bruneta nu l-ar mai fi lasat sa intre dupa toate cele petrecute,iar in al2-lea rand..ce ar putea sa mai faca?
Sus In jos
M.Mirabela

M.Mirabela


Mesaje : 117
Data de înscriere : 29/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 2:27 pm

Nu stia ce sa faca. Inchise ochii, sprijiniindu-se de peretele rece. Cum il simtii, tremura usor. Isi trecu ma prin parul brunet, aranjandu-l.
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 2:31 pm

Cum ajunsese in pragul usii isi intoarse privirea asupra ei,ezitand la un moment dat.Inca se mai gandea la cele petrecute,asa ca-si lasase privirea-n pamant fara sa o mai priveasca.
-Presupun ca, ar trebui..Adica..trebuie..Dupa ce ti-am facut..sc..scuze.
Se balbai putin.ce se intampla cu el?!Parca n uar fi fost el.Prima oara cand isdi cerea scuze inafara de vizitele pe care le facea mormintului tatalui si al mamei sale.Incepea sa se schimbe sau era doar o mica scapare pe moment?
Sus In jos
M.Mirabela

M.Mirabela


Mesaje : 117
Data de înscriere : 29/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 2:47 pm

Ramase uimita,si pe loc. In mintea ei rula din nou momentul in care roscatul isi ceruse scuze.Adica putea sa bage mana in foc ca nu era genul, nu el. Isi trecu mana prin par, lasand apoi capul in jos.
-Si eu trebuie sa-ti cer scuze...
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 2:54 pm

-Tu!?Pentru..pentru ce?Adica..eu am inceput mai devreme sa...
Se opri.Iar trebuia sa'i aduca aminte de acele momente?!Atunci ..de o mai facea?Prefera sa-si ridica capul urmarindo din priviri,discret.
Sus In jos
M.Mirabela

M.Mirabela


Mesaje : 117
Data de înscriere : 29/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 2:56 pm

-Pentru ca eu sunt atat de irascibila. spuse ea, oftand. Si pentru ea era greu sa-si dea seama de ce facuse asta. Afisa un zambet sters. Isi dadu o suvita de pe ochi
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 2:58 pm

-Adica..tot..
Inca o intrebare ii tulbura mintea..Si tot nu intelegea.O intrebase mai devreme pe tanara iar ea practic se prefacu ca nu-l aude.Oare se schimba ceva?Desigur ca nu,sau cel putin,asa-si zicea el in gandul lui.
"Ahh..dar tot am sa aflu eu..Sper."
Sus In jos
M.Mirabela

M.Mirabela


Mesaje : 117
Data de înscriere : 29/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:02 pm

Inchise ochii, apoi ii deschise. Asta insemna pace? Spera ca da. Numai putea sa tina inca o cearta, era prea slaba... De-fapt, era ea. Nu o sa se schimbe niciodata.
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:06 pm

Isi puse mana la ceafa,putin stanjenit insa incerca sa nu arate asta...
-Umm..adica..O sa ramanem prieteni..nu?Nu vreau sa fi suparata..Sti tu,c..cu fazele acelea..
Sus In jos
M.Mirabela

M.Mirabela


Mesaje : 117
Data de înscriere : 29/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:11 pm

Se reca in cap. In mintea ei rula aceeasi poveste, cap coada. Se putea sa mai fie cineva prieten dupa acele momente? Nu prea credea. Ofta, nu stia ce sa spuna, sau mai bine spus, dce sa faca
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:15 pm

Ii intoarse spatele,simtinduse putin vinovat lasandusi privirea-n jos.Poate ca nu fusese numai vina lui..
"Ahh.pe cine naiba incerc sa pacalesc?!E numai a mea vina.Numai si numai a mea.Daca nu incepeam atunci.."
Isi inchise ochii incercand sa se gandeasca mai limpede
Sus In jos
M.Mirabela

M.Mirabela


Mesaje : 117
Data de înscriere : 29/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:17 pm

Se simtea bine, amintindu-si de acea partida. Afisa un zambet, uitandu-se la el:
-Uhmh... Daca te consoleaza, mie chiar mi-a placut atunci cand... am facut-o... spuse ea, timida
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:19 pm

Isi deschise ochii.Auzise bine ceea ce'i spusese tanara.Parca era suparata...nervoasa..Acuma..ce facea?Isi inchise inca o data ochii.Ii stranse mai tare apoi ii deschise.
-Amm..hmm...ce..ce vrei sa spui?
Se prefacu ca n uaude danduse un pas inapoi rezemandusi spatele de unul dintre pereti.
Sus In jos
M.Mirabela

M.Mirabela


Mesaje : 117
Data de înscriere : 29/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:20 pm

-Acum nu fi badaran! Ai auzit bine! spuse ea, revoltata. Isi puse mainile in san, inchizand ochii. Isi intoars capul in alta directie
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:24 pm

-Si acuma ar trebui sa-mi cer scuze..Umm..Totusi.
Se opri.Liniste.Poate era mai bine sa taca.In fond..ce putea sa faca?Sa repete greseala...din nou?In nici un caz.Cel putin..nu acum.
Sus In jos
M.Mirabela

M.Mirabela


Mesaje : 117
Data de înscriere : 29/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:26 pm

Ar fi vrut sa repete ce-a ce zisese, dar ce rost mai avea acum? Ca de-obicei, nu e nevoie de cuvinte. Se simtea mica.
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:29 pm

Se apropria de ea,oprinduse intr-un final in fata ei.O privi cateva clipe.Era hotarat sa faca cumva ca sa nu mai fie suparata pe el.
-Umm..spune.Cu ce te pot ajuta ca sa ma ierti?
Sus In jos
M.Mirabela

M.Mirabela


Mesaje : 117
Data de înscriere : 29/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:31 pm

-Sa ma ajuti? Ahmh. N-am nevoie, mersi, te-am iertat. spuse ea, apoi completa in minte..."Cred"
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:35 pm

Ii ridica barbia cu doua degete,privindo fix in ochi.Incepu sa-si dea seama de gandurile tinerei,insa nu mai facu nici un gest,totusi continuand sa o tina de barbie.
-Sigur?
Sus In jos
M.Mirabela

M.Mirabela


Mesaje : 117
Data de înscriere : 29/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:37 pm

-Da! spuse ea, uitandu-se in ochii lui. Imediat isi intoarse privirea, fara motiv, ma rog, sau astra vroia sa creada Mirabela
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:41 pm

-Nu te cred.
Pronunta cuvintele destul de usor apropriinduse mai mult de ea.Isi daduse seama de reactiile brunetei,asa ca,in scurt timp isi lipi buzele de cele ale fetei.Ezita la un moemnt dat,dar nu se opri.Stia ca o sa se aleaga cu o palma,sau cine stie..Ceva mai mult.Dar nu avea de gand sa mai repete aceeasi schema sau aceleasi miscari ca mai devreme..Doar un sarut...?
Sus In jos
M.Mirabela

M.Mirabela


Mesaje : 117
Data de înscriere : 29/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:43 pm

Ii rapsunse rapid la sarut. Inchise ochii, punandu-si mainile dupa gatul lui. Nu era sigura ca asta era cel mai bun lucru, mai ales dupa aceea cearta...
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:47 pm

Incerca sa se dezmeticeasca,insa nu reusi.Isi desprinse buzele din sarut luand o gura de aer.Ce putea sa faca,mai exact?Nici nu stie.Totusi,incerca sa vorbeasca.
-Scuze..eu..tu..adica..Iarta-ma..sarutul..eu..
Sus In jos
M.Mirabela

M.Mirabela


Mesaje : 117
Data de înscriere : 29/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 3:54 pm

-Nu-i nimic, si mie mi-a placut. spuse ea, afisand un zambet ceva mai luminat. Isi lua usor mainile din jurul gatului lui
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitimeDum Aug 30, 2009 4:18 pm

-Si asta presupune..
Isi puse mana la ceafa.Timid?Ase se pare.Avea o stare total ciudata,si nici macar nu putea sa afle de ce,sau mai bine zis..nu incerca.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mirabela's room... - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Mirabela's room...   Mirabela's room... - Pagina 4 Icon_minitime

Sus In jos
 
Mirabela's room...
Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bloody Screaming :: Academia :: Internatul :: Camerele-
Mergi direct la: