Bloody Screaming
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Bloody Screaming

Welcome in my world...a world full whith blood
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Efort sau lene?!

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:29 pm

Roscatul se afla pe terenul de sport,imbracat doar intr-o pereche de pantaloni scurti si un maieu alb stand langa trunchiul unui copac,in timp ce'si arunca privirea asupra terenului de sport.Profesorul inca nu venise asa ca mai putea sa mai traga un pui de somn,asezanduse confortabil pe iarba.
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:35 pm

Langa el ,eram eu si il privesc un pic incruntat.
-Mai ,mai ... lenesul tot lenes a ramas,spun eu razand.
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:37 pm

-Ehh...vreo problema?In plus..ora n-a inceput.
Se ridica in capul oaselor privindul pe blond.Facuse ceva rau?!Nici macar..nu venise profesorul,sau cel putin..asa credea roscatul.
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:39 pm

-Stiu...dar la ce corp ai tu mai fa miscare ,spun eu razand catre el si sacaindu-l ca sa ma alerge.
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:40 pm

-Nu ma pune la incercare!
Ridica o spranceana.Avea de gand sa se ridice,in..de ce ar fi facut asta?Statea atat de comod..Ar fi schimbat asta?!
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:44 pm

-Lenesul lui peste congelat,spun eu razand cu un ochi deschis si privindu-l desigur cu celalalt.
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:45 pm

Se ridica in picioare privindul insistent.De ce nu termina odata?Nu a castigat?!Il facuse sa se ridice,chiar daca corpul incerca sa'i indice sa se aseze la loc.
-Numai cand pun mana pe tine..!Se aporprie incet de el,calm.
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:46 pm

Rad si merg in sate incet si stiand ca il va lua la fuga dar radeam si ii spuneam la fel numai ca sa il eneervez nitel.
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:48 pm

Se opri la un moment dat.Inspira adanc si isi lua avant incepand sa alerge dupa blond.trebuia neaparat sa puna mana pe el,chiar daca cazuse in plasa blondului,facandul sa-l alerge,nu'i mai pasa.Acuma dorea doar sa-l prinda si sa-l puna la punct.
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:53 pm

Fug si sar gardu-l si ma pun dupa centrala "Stiu ca va veni dupa mine dar n stie ce il asteapta pe roscatzel..."
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:55 pm

Se opri in dreptul gardului.Privi prinprejurul sau.Daca pierdea ora pana il prindea nu era nici o problema.Si asa,reusea sa scape basma curata de profesor.Se duse dupa centrala,cu prudenta,atent la tot ce misca in jurul sau.
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 4:56 pm

Il prind de la sapte si il tin puternic de mani.
-Credeai ca scapi acum doua dati de mine nu ?spun eu malefic.Lasa ca termin treaba cu penetrarea ...spun eu soptind.
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 5:01 pm

-Poate intr-un viitor indepartat!
Stranse din dinti.Isi ridica picioarul drept in timp ce-l lovi pe blond in zona sensibila,incercand sa-si elibereze mainile.
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 5:03 pm

Scancesc din dinti si il apuc din nou pe roscat si il pun la pamant .
-Auzi...o fi real ce vreau dar sti ca pana acum era doar o farsa ,spun eu razand.Nu vreau nimic ...si asa glumesc dar le fac cam nesarate,spun eu catre el si dandu-i drumu si rezemandu-ma de centrala si masandu-mi zona sensibila .Auch...
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 5:07 pm

-Mersi frumos.Chiar aveam nevoie de o coafura!
Zise sarcastic ciufulindusi parul in timp ce se rezema.Sa-si ce-ara scuze?Nu avea de ce.In fond,el il facu pe roscat sa se ridice.
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 5:15 pm

-Auzi... scuze daca te-am deranjat de la locul de odihna,spun eu cu o tenta de amuzament si inca cu mana in zona sensibile pe pantaloni.
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 5:17 pm

-Aha..Ai grija ca altadata sa nu ramai fara mostenitori.
Incepu si el sa rada,distranduse putin pe baza loviturii pe care i-o daduse blondului.De ce sa nu se distreze si el putin pe seama lui?!
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 5:20 pm

-Eh...o sa am ,esti cam periculos acum ,spun eu privindu-l cu coada ochiului si zambind din coltul guri si apoi razand.Ah...acum e mai bine , nu mai ma doare si asa nu mai vreau alta lovitura...
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 5:32 pm

-E bine de stiut.
Se oprise din ras,pastrandusi doar un zambet.Scoase din buzunar un pachet de tigari,lua o tigara mai apoi ii intinda pachetul blondului.
-Vrei?
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 5:34 pm

-Mda...mersi ,spun eu luand o tigare .Ai un foc?Al meu sa consumat.
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 5:37 pm

Baga pachetul la loc.Scoase o bricheta,si-o aprinse mai apoi i-o arunca blondului in timp ce se intinse pe jos.Trebuia sa-si inceapa odata somnul, nu?!In fond..a fost intrerupt,iar acuma..ce motiv putea sa mai aiba cineva ca sa nu-l lase sa doarma?Un loc ciudat,dar nu'i pasa.Doar sa doarma.
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 5:40 pm

Ma pun turceste si eu jos aprinzandu-mi tigara si i-o dau inapoi si privesc in fata .
-Ce bine e sa stai degeaba nu?spun eu catre el .Eu sunt ucenicul dirigintelui si degeaba mai sunt la scoala cu voi ,spun eu razand dar mi place sa va privesc cum sunteti uni patetici...
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 5:42 pm

-nenea..Ai de gand sa-mi dai lectii sau sa ma ti ore intregi cu-n discurs de-al tau?
Isi deschise ochii,privindul cu coada ochiului.Isi puse tigarea intre buze,mai apoi mainile in buzunar privind ceva clipe cerul.
Sus In jos
Donshirro

Donshirro


Mesaje : 332
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 5:44 pm

-Nu...auzi cati ani ai za imi spui nenea,par mai matur?spun eu catre el .
Sus In jos
A.Fatman

A.Fatman


Mesaje : 163
Data de înscriere : 28/08/2009

Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitimeVin Aug 28, 2009 5:46 pm

-Sa zicem...
Isi trecu una dintre maini peste frunte,obosit.Noaptea nu dormise deloc,asa ca-si inchise ochii incercand sa fie in continuare atent la blond.
-19 ani.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Efort sau lene?! Empty
MesajSubiect: Re: Efort sau lene?!   Efort sau lene?! Icon_minitime

Sus In jos
 
Efort sau lene?!
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bloody Screaming :: Academia :: Terenurile :: Terenul de Sport-
Mergi direct la: